مراکز خرید عمده مستقیم جو دوسر خوراکی در ایران

جو دوسر

آیا خرید از مراکز فروش مستقیم جو دوسر خوراکی در ایران را انتخاب می‌کنید؟ خرید عمده جو دوسر از مراکز معتبر چه مزیت هایی دارد؟ بهترین مجموعه ای که در  ایران جو دوسر خوراکی با کیفیت را تولید و عرضه می‌کند کدام است؟ برای استعلام قیمت جو دوسر از این مراکز معتبر و متخصص، از چه طریقی اقدام کنیم؟

فرق جو پرک با جو دوسر پرک خوراکی

به طور کلی پرک به معنای له شدن دانه های غلات می‌باشد. پرک جو و جو دوسر از طریق این دانه ها به دست می‌آیند. در ادامه به تفاوت های جو پرک و جو دوسر پرک خوراکی می‌پردازیم. جو پرک از طریق له شدن دانه جو حاصل می‌شود. این غله سرشار از آهن، فیبر و انواع آنتی اکسیدان می‌باشد و خواص غذایی بسیار زیادی دارد. به نحوی که برای مبتلایان به دیابت، کاهش فشار خون، رژیم های لاغری و … بسیار مناسب می‌باشد. از دانه جو پرک بیشتر در تهیه نان، سوپ، نوشیدنی هایی شبیه به ماءالشعیر استفاده می‌گردد و به لحاظ ظاهری دارای رنگ متمایل به سفید با لبه های دندانه دار می‌باشد.

اما جو دوسر پرک حاصل له شدن دانه جو دوسر می‌باشد. در زمان بسیار کمی طبخ می‌گردد و برای تهیه خوراکی های مختلف مانند انواع گرانولا، اوتمیل، انواع کیک و کلوچه، مافین، سوپ، سالاد، انواع صبحانه و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌تواند خواص غذایی زیادی را برای فرد مصرف کننده حاصل نماید.

به طور کلی جو پرک به شکل خام قابل استفاده نیست و حتماً باید پخته شود، چرا که هضم آن به شکل خام آسان نیست و می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در بدن و دستگاه گوارش شود. مزیت جو دوسر پرک این می‌باشد که به صورت خام نیز می‌تواند مصرف شود. در مخلوط با شیر، ماست و آب نیز می‌تواند یک مکمل جذاب برای مصرف کنندگان باشد. به این نکته هم توجه کنید که در تولید خوراکی‌هایی مانند گرانولا حتماً بهتر است از جو دوسر پرک استفاده کنید. چرا که هضم آسانی دارد و باعث ایجاد مشکل در دستگاه گوارش نخواهد شد.

قیمت انواع جو دوسر پرک آلمانی و انگلیسی ارگانیک

جو دوسر پرک محصول محبوبی می‌باشد که به شکل وارداتی و ایرانی در بازار موجود است. از کشورهای مختلفی جو دوسر پرک وارد ایران می‌شود، اما فروشگاه ایلیامارکت ارقام با کیفیت جو دوسر پرک را جمع‌آوری کرده و به دست مصرف کنندگان می‌رساند. برای مثال انواع جو دوسر پرک آلمانی و انگلیسی که به شکل ارگانیک و سالم و کیفیت بالا در بازار موجود می‌باشند، می‌توانند یک انتخاب مناسب برای خریداران محسوب شوند.

در مجموع انواع جو دوسر پرک آلمانی و انگلیسی قیمت های بیشتری از نمونه‌های ایرانی دارند، چرا که با طی شدن مراحل واردات، قیمت های متعددی مانند گمرک و حمل و نقل و … به آن اختصاص پیدا کرده است. اما در مجموع می‌توان گفت قیمت محصولات ارائه شده توسط شرکت توسعه تجارت سبز ایلیا، قیمت مقرون به صرفه است. هیچ فرد واسطه‌ای در این میان باعث افزایش قیمت‌ها نمی‌شود. بنابراین خریداران با اطمینان خاطر می‌توانند به شرکت ایلیا اعتماد کنند.

جو دوسر

طریقه مصرف و خواص جو دوسر برای بدنسازی

تغذیه بدنسازان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. در واقع باید از مواد غذایی استفاده کنند که رسیدن به هدف اصلی آنها مانند عضله سازی را تسریع بخشد. جو دوسر یکی از این مواد غذایی ارزشمند است که برای مصرف بدنسازان بسیار مناسب می‌باشد و خواص غذایی بسیار ویژه‌ای دارد.

جو دوسر منبع سرشاری از فیبر می‌باشد که می‌تواند به بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک کند. همچنین منبع پروتئین و کربوهیدرات سالم است و در نتیجه مصرف آن، انرژی مورد نیاز بدن بدنسازان را تامین می‌کند. به این ترتیب در رژیم غذایی این افراد به شکل صبحانه، میان وعده و وعده های اصلی قرار می‌گیرد.بدنسازان به اشکال مختلفی جو دوسر را استفاده می‌کنند.

جو دوسر به صورت انواع سوپ و سالاد مناسب است. همچنین تهیه انواع نوشیدنی های گیاهی، مکمل های مقوی و ترکیبات مختلف با استفاده از جو دوسر و محصولات آن می‌تواند گزینه ایده آلی برای مصرف بدنسازان باشد. این افراد می‌توانند جو دوسر را یک الی دو ساعت قبل یا بعد از تمرینات بدنی خود مصرف کنند، به این ترتیب با شروع تمرینات ورزشی، روند عضله سازی و ماهیچه سازی برای آن ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

مراکز فروش مستقیم جو دوسر با پوست و بدون پوست تناژ

جو دوسر هم به شکل با پوست و هم به شکل بدون پوست مورد مصرف قرار می‌گیرد. هر کدام با توجه به مصرفی که دارند، خریداری می‌شوند. برای مثال به طور عمده کارخانه های صنایع تبدیلی از خریداران جو دوسر با پوست می‌باشد تا بتوانند در فرآوری های تخصصی، پوسته جو دوسر را از آن جدا کنند. هر دو محصول را به طور جداگانه برای مصرف افراد وارد بازار نمایند.

جو دوسر بدون پوست نیز برای تهیه انواع غذاها و خوراکی‌های مختلف در صنایع متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این ترتیب کارخانه‌های مختلف و تولیدکنندگان گوناگون از خریداران این دو محصول می‌باشند و به دنبال مرکز معتبری هستند تا این دو نوع دانه ارزشمند را به صورت تناژ و با کیفیت بالا در اختیار آن ها قرار بدهد.

در واقع ایده آل ترین حالت خرید برای این افراد، همکاری با مجموعه ای است که بدون حضور دلالان معاملات را اجرا می‌کند و به طور مستقیم با مجموعه مورد نظر همکاری داشته باشند. مجموعه ایلیا نیز یک مرکز فروش مستقیم متخصص برای جو دوسر با پوست و بدون پوست می‌باشد و می‌تواند این محصولات را در تناژ بالا و در زمان دراز مدت در اختیار کارخانه‌های مختلف و خریداران قرار بدهد. ضمن اینکه این شرکت در طی تمام معاملات قرارداد تنظیم کرده، بنابراین تمام معاملات با تضمین بالا همراه است.

جو دوسر

محل فروش سبوس جو دوسر درجه یک

سبوس جو دوسر نیز یک محصول ارزشمند است. اما تهیه این محصول به شکل بهداشتی و ارگانیک اهمیت بسیار زیادی دارد و در واقع ممکن است که افراد زیادی از فروشندگان این محصول باشند، اما طبیعتاً یافتن مجموعه ای که سبوس جو دوسر با کیفیت و با شرایط بهداشتی ویژه را ارائه می‌کند، می‌تواند مهمترین گزینه برای خرید این گونه محصولات باشد. به طور کلی مجموعه ایلیا یکی از معتبرترین مراکز فروش سبوس جو دوسر درجه یک می‌باشد. این محصول را در شرایط مکانیزه، ارگانیک و بهداشتی و با حضور کارشناسان متخصص تهیه می‌کند و در نهایت با مجوز بهداشتی سبوس جو دوسر تولید شده را به دست خریداران می‌رساند.

قیمت ویژه آرد جو دوسر پروتئینی خوراکی

آرد جو دوسر باید در شرایط ویژه‌ای تهیه شود تا بتواند خواص سرشار دانه جو دوسر را در خود حفظ کند. متاسفانه مراکز زیادی وجود دارند که آرد جو دوسر پروتئینی تهیه می‌کنند. اما به دلیل اینکه واسطه های زیادی در این میان حضور دارند و افراد سودجو نیز دخالت می‌کنند.

قیمت های زیادی را برای محصولات خود در نظر می‌گیرند. اما شرکت ایلیا ضمن تولید محصولی با کیفیت و مرغوب، اجازه ورود افراد دلال را به پروسه تولید نمی‌دهد و قیمت های ویژه ای را برای آرد جو دوسر پروتئینی خوراکی خود در نظر گرفته است. برای استعلام قیمت این محصول می‌توانید با کارشناسان بخش فروش مجموعه در ارتباط باشید و خرید مقرون به صرفه، اقتصادی و با کیفیت را تجربه نمایید.

ارتباط-با-ما

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *