خرید جو دوسر پوست کنده فله ای و کیسه ای

جو دوسر

خرید جو دوسر پوست کنده فله ای و کیسه ای به صورت ایرانی و وارداتی امکان پذیر است. جو دوسر پوست کنده فله ای و کیسه ای را از کدام مراکز می توان خریداری نمود؟ کدام مرکز پتانسیل تامین بلند مدت جو دوسر پوست کنده را برای کارخانه جات دارد؟

جو دوسر به عنوان یکی از غلات کامل و سبوس دار در صنعت کاربرد های فراوانی دارد. دانه پوست کنده جو دوسر، به صورت فله ای و کیس های برای خریداران عمده عرضه می شود.

جو دوسر پوست کنده، همان جو دوسر کامل است که پوسته رویی آن جدا شده است. یکی از مزیت های دانه جو دوسر، جدا نشدن سبوس و جوانه مغذی دانه در هنگام فراوری است که باعث حفظ ارزش غذایی دانه خواهد شد.

انواع جو دوسر در ایران

جو دوسر در ایران دارای محصولات متنوعی می باشد. انواع محصولات جو دوسر در ایران شامل:

  • جو دوسر ایرانی
  • جو دوسر وارداتی
  • دانه جو دوسر با پوست
  • دانه جو دوسر بدون پوست
  • پرک ریز جو دوسر
  • پرک درشت جو دوسر 
  • جو دوسر پرک فوری صبحانه
  • بلغور جو دوسر
  • سبوس جو دوسر
  • آرد جو دوسر، می باشد.

این محصولات به صورت عمده، جزئی، بسته بندی و فله در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. انواع محصولات جو دوسر به صورت عمده توسط کارخانه جات صنایع تبدیلی و شرکت های پخش و بسته بندی خریداری می شود.

این مجموعه ها با خرید انواع محصولات جو دوسر، محصولات متنوعی را با ارزش غذایی بالا تولید خواهند کرد. انواع جو دوسر برای هر ذائقه ای مناسب است. جو دوسر علاوه بر خواص تغذیه ای فراوان فاقد گلوتن است.

گلوتن یک ترکیب پروتئینی است که بعضی از افراد به آن حساسیت دارند و توانایی هضم آن را ندارند. بیماران سلیاکی نمی توانند انواع محصولات دارای گلوتن را مصرف کنند. محصولات تولید شده با جو دوسر گزینه ای مناسب برای این افراد است.

 

جو دوسر

 

واردات جو دوسر پوست نکنده تناژ

جو دوسر پوست نکنده، نوعی از جو دوسر است که پوسته بیرونی آن جدا نشده است و باقی مانده است. این محصول در کشور به صورت وارداتی وجود دارد. جو دوسر پوست نکنده وارداتی عمدتا از کشور های آلمان، انگلیس، روسیه و قزاقستان وارد کشور می شود.

جو دوسر پوست نکنده تولید شده در این کشور ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. واردات این محصول توسط شرکت های وارد کننده انجام می شود.

این مراکز جو دوسر پوست نکنده را به صورت تناژ از کشورهای تولید کننده خریداری می کنند. قیمت جو دوسر پوست نکنده وارداتی از انواع تولید شده در داخل کشور گران تر است. این محصول در صنایع تبدیلی ایران کاربرد گسترده ای دارد.

کاربرد های جو دوسر پوست کنده

جو دوسر پوست کنده دارای کاربرد های فراوانی می باشد. از جمله کاربرد های جو دوسر پوست کنده می توان به:

این مجموعه ها با خرید جو دوسر پوست کنده، و افزودن به فرمولاسیون محصولات تولیدی، ضمن تولید یک محصول فراسودمند و با ارزش تغذیه ای برای بدن انسان، محصولی نو را تولید نموده اند که می تواند بازار فروش و مشتریان خوبی را جذب کند.

در جامعه امروزی، افراد علاقه مند به مصرف محصولات جدید گیاهی و فراسودمند هستند و کارخانه جات با داشتن بخش R&D قوی می توانند محصولات فوق العاده ای را با جو دوسر پوست کنده تولید نمایند.

 

جو دوسر

 

خرید جو دوسر پوست کنده فله ای

جو دوسر پوست کنده به صورت فله ای نیز عرضه می شود. خرید فله ای این محصول عمدتا توسط خریداران عمده انجام می شود. جو دوسر پوست کنده فله ای را می توانید از طریق شرکت ایلیا خریداری نمایید.

شرکت ایلیا تولید کننده و وارد کننده مستقیم جو دوسرپوست کنده در ایران است. این مجموعه جو دوسر پوست کنده فله ای را به صورت عمده و جزئی عرضه می کند. برای خرید این محصول می توانید از طریق سایت و شماره های موجود در سایت اقدام نمایید.

خرید جو دوسر برای باشگاه بدنسازی

جو دوسر دارای خواص تغذیه ای فراوانی می باشد. مواد مغذی و معدنی موجود در جو دوسر برای ورزشکاران به خصوص افرادی که بدنسازی انجام می دهند توصیه می شود.

جو دوسر دارای مواد ارزش مند تغذیه ای همچون پروتئین، ویتامین E و ویتامین B، فیبر، کربوهیدرات های پیچیده، کلسیم، فسفر، روی، آهن، منیزیوم، پتاسیم، سدیم و … می باشد.

مصرف این محصول برای بدنساران باعث بهبود عملکرد در حین انجام تمرینات می شود. جو دوسر با داشتن کربوهیدرات های پیچیده و فیبر فراوان، انرژی فرد را در طول روز تامین می کند و احساس سیری طولانی مدتی به فرد می دهد.

باشگاه های بدنسازی یکی از مراکزی هستند که جو دوسر را خریداری می کنند. خرید جو دوسر برای باشگاه های ورزشی به صورت تولید داخلی و خارجی و در حجم عمده و جزئی امکان پذیر است.

باشگاه های ورزشی برای خرید این محصول، مراکز معتبر را انتخاب نمایند و از خرید از دلالان پرهیز کنند زیرا محصولی که در اختیار دلالان است، دست چندین نفر دست به دست شده است و کیفیت لازم را ندارد.

 

جو دوسر

 

جو دوسر پرک ریز و درشت

جو دوسر پرک، محبوب ترین و پرکاربرد ترین محصول جو دوسر است. پرک جو دوسر حاصل فراوری دانه های جو دوسر کامل است. جودوسر پرک به صورت ریز و درشت موجود است.

جو دوسر ریز و درشت از نظر خواص تغذیه ای تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و تفاوت اصلی در اندازه ذرات می باشد. جو دوسر ریز، پرک های ریز تری نسبت به جو دوسر پرک درشت دارد. از جو دوسر پرک درشت برای تولید انواع پروتئین بار، موسلی و گرانولا استفاده می شود.

مقدار سبوس موجود در جو دوسر پرک درشت بیشتر از جو دوسر پرک ریز است و از جو دوسر پرک درشت برای تولید محصولات لاغری و کاهش وزن استفاده می شود، زیرا فیبر فراوانی دارد. فیبر موجود در جو دوسر باعث کاهش اشتها، جلوگیری از گرسنگی و مصرف محصولات ناسالم می شود.

خرید جو دوسر پوست کنده در تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از پرمصرف ترین شهر های ایران برای خرید جو دوسر پوست کنده می باشد. خرید جو دوسر پوست کنده در تهران به صورت عمده و جزئی امکان پذیر است.

خریداران جو دوسر پوست کنده عمده کارخانه جات صنایع تبدیلی و شرکت های پخش و بسته بندی هستند. این محصول به صورت  جزئی توسط مصرف کنندگان خریداری می شود. برای خرید جو دوسر پوست کنده در تهران می توانید از انواع فر‌وشگاه های زنجیره ای، فر‌‌‌وشگاه های غذای سالم و فروشگاه های اینترنتی اقدام کنید.

 

جو دوسر

 

تامین جو دوسر برای پخش و بسته بندی

شرکت های پخش و بسته بندی با داشتن بازار گسترده مشتریان، پتانسیل خوبی برای فروش انواع محصولات جو دوسر را دارند. این مجموعه ها جو دوسر ایرانی و ‌وارداتی را از مراکز تولید کننده یا وارد کننده جو دوسر به صورت تناژ و عمده خریداری می کنند و درمجموعه خود بسته بندی کرده و پخش می کنند.

کیفیت جو دوسر برای این مجموعه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت های پخش و بسته بندی برای تامین جو دوسر، می توانند با شرکت ایلیا همکاری داشته باشند.

جو دوسر موجود در این مجموعه به صورت وارداتی و ایرانی است و از کیفیت بالایی برخوردار است. مجموعه ایلیا آمادگی همکاری با شرکت های پخش و بسته بندی را دارد و این اطمینان را به این مجموعه ها می دهد که محصولی با کیفیت درجه یک و‌ قیمت ارزان و به صرفه برای پخش و بسته بندی عرضه کند.

شرکت های پخش و بسته بندی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تامین و‌ همکاری با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشند.

عرضه جو دوسر برای کارخانه صنایع غذایی

کارخانه جات صنایع غذایی از خریداران اصلی جو دوسر در ایران محسوب می شوند. محصولات غذایی، نیاز اصلی جامعه است وکارخانه جات صنایع غذایی تولید کننده محصولات متنوع هستند.

این مجموعه ها در جهت افزودن به خواص تغذیه ای محصولات، جو دوسر را به فرمولاسیون اضافه می کنند. خواص تغذیه جو دوسر و نداشتن گلوتن سبب شده است این محصول در صنعت غذایی به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد و استقبال بسیار خوبی از سوی مصرف کنندگان داشته باشد.

کارخانه جات صنایع غذایی جو دوسر را به صورت تناژ از مراکز فروش خریداری می کنند. انتخاب مرکزی که جو دوسر با کیفیت را باقیمت ارزان به کارخانه جات عرضه کند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرکت ایلیا تولید کننده و وارد کننده جو دوسر و محصولات جو دوسر در ایران است. این مجموعه پتانسیل تامین جو دوسر مورد نیاز را برای کارخانه جات دارد و آمادگی خود را برای همکاری با کارخانه جات صنایع غذایی اعلام می کند.

شرکت ایلیا خدمات ویژه ای برای کارخانه جات صنایع غذایی در نظر دارد. از جمله این خدمات می توان به: ارائه محصولی با کیفیت و قیمت تضمین شده، مشاوره تخصصی، امکان استفاده از بخش تحقیق و ‌توسعه مجموعه، امکان ارسال نمونه و تولید آزمایشی و … اشاره کرد. کارخانه جات صنایع غذایی علاقه مند با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایند و اطلاعات لازم را در خصوص عرضه جو دوسر کسب کنند.

ارتباط-با-ما

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *