فروش عمده جو دوسر پرک ویژه شرکت پخش

جو دوسر

فروش عمده جو دوسر پرک ویژه شرکت پخش در کشور توسط کدام مرکز تامین می‌گردد؟ استعلام آرد جو دوسر عمده ویژه صنایع تبدیلی چگونه است؟

فروش فله‌ ای جو دوسر در کشور به چه صورت است؟ قیمت جو دوسر پرک خارجی برای بسته بندی چقدر است؟ قیمت هر کیلو جو دو‌سر چگونه است؟

فروش فله‌ای جو دوسر

بازار خرید و پخش جو دوسر تازه، فوق العاده پر رونق بوده و تولیدات جزو مرغوب‌ترین‌ها می‌باشد. با توجه به آینده روشن جو دو‌سر این محصول جزو اصلی‌ترین مواد غذایی در سبد غذایی خانوار قرار خواهد گرفت.

فروش فله‌ای جو دوسر در بیشتر فروشگاه‌ها و مراکز عرضه‌کننده در شهرهای مختلف صورت می‌گیرد و محصول در هر وزنی بسته به سلیقه مشتری عرضه می‌گردد.

فروش فله این محصول دارای قیمت مناسب‌تر بود و بر حسب وزن عرضه می‌شود. همچنین فروش به صورت فله‌ ای این محصول، در عطاری‌ها و فروشندگان خشکبار نیز صورت می‌گیرد.

با توجه به بعد مسافت و در دسترس نبودن محصول با کیفیت در نزدیکی محل خریداران می‌توانند بدون نگرانی خرید غیر مستقیم و اینترنتی را داشته ‌باشند. اینترنت و فضای مجازی باعث شده که تولید‌کننده و یا توزیع‌کننده با استفاده از امکانات فضای مجازی با مشتری ارتباط بگیرند.

خرید مستقیم به صورتی است که، قیمت جهت راحتی مصرف‌کننده پایین آمده تا سود خوبی عاید مشتری بشود. فروشندگان این ماده غذایی در عرضه مستقیم این محصول گاها تخفیف ‌های بسیار ویژه ‌ای را جهت فروش برای مشتریان در نظر دارند.

در خرید مستقیم علاوه بر این تخفیفات با حذف دلال، محصول با قیمت مطلوب به دست خریدار رسیده است. همچنین فرد می‌تواند کیفیت جو دو‌سر را مشاهده و بعد اقدام به خرید نماید.

خریداران فله‌ای این محصول کارخانه‌جات صنایع غذایی، کارخانه‌جات تبدیلی و تکمیلی می باشند. آن ها این محصول را خریده و به انواع فراورده های آن شامل جو دو‌سر پرک، بلغور، آرد و سایر محصولات شامل بیسکوییت، کیک و … تبدیل می کنند و به دست مشتری می‌رسانند.

ایلیا نیز با استفاده از بستر اینترنت و خرید آنلاین امکانات لازم را برای خریدی مطمئن و تضمینی برای هر کدام از مشتریان خود فراهم آورده است. 

 

جو دوسر

 

قیمت هر کیلو جو دوسر

قیمت هر کیلو جو دو‌سر در کشور با توجه به نوع برند و شرکت ارائه‌دهنده، کیفیت و نوع بسته‌بندی متفاوت است. علاوه بر این موارد، نوسانات بازار و حضور واسطه در این مجرا بین تولید‌ کننده و مصرف ‌کننده نیز بر بالا رفتن قیمت از حد تعادل تاثیر‌گذار می‌باشد.

برای از بین بردن قیمت‌های غیر متعارف و کوتاه‌کردن دست واسطه از بازار مرکز غلات، هر ساله در نشستی که با تولید‌کنندگان محصول جو دوسر دارد، قیمت را به‌گونه ‌ای که در دسترس همگان قرار گیرد تعیین می نماید.

با توجه به این قیمت طولی نمی‌کشد که این محصول ارزشمند به ‌عنوان یکی از ارکان مهم در وعده ‌های غذایی خانوار ایرانی قرار گیرد.

برای خرید این محصول و کمک به رشد سریع مصرف آن در کشور و بهبود سلامت جامعه، مجموعه ایلیا امکان خریدی مطمئن و ضمانت‌شده را برای همگان فراهم آورده است.

فروش عمده جو دوسر پرک برای شرکت پخش

فروش عمده جو دوسر پرک توسط شرکت ‌های تولید‌کننده و مراکز فعال این حوزه به‌صورت مستقیم و غیر‌مستقیم صورت می‌پذیرد.

عمده فروشی از طریق مراکز فروش و فروشندگان بدون حضور واسطه و با قیمت تمام شده مناسبی انجام می‌ پذیرد. به دلیل پایین‌تر بودن قیمت، شرکت‌ های توزیع و پخش ترجیح می‌دهند خرید خود را بیشتر به‌صورت عمده از این مراکز انجام دهند.

شرکت توسعه تجارت سبز ایلیا، پیشرو ترین گروه تجاری تولید و فراوری جو دوسر در ایران با سابقه درخشان در زمینه فروش جو دو‌سر پرک، با کیفیت و عرضه مستقیم این محصول به فروشگاه‌ ها و مراکز توزیع و پخش در کشور گام مهمی جهت حذف واسطه از مدار فروش در راستای کاهش قیمت نهایی محصول برداشته است.

پس کلیه این خریداران می‌توانند تجربه خریدی آسان و بدون دغدغه از کیفیت و سلامت بار را از این مجموعه داشته باشند.

 

جو دوسر

 

آرد جو دوسر عمده ویژه صنایع تبدیلی

شرکت توسعه تجارت سبز ایلیا با کشت و فراوری ارقام پر بازده و اروپایی جو دوسر برای اولین بار در کشور در سطح 300 هکتار توانست دغدغه همه فعالین جو دوسر و کارخانه‌جات را در کشور حل نماید.

فروش آرد جو دوسر با کیفیتی کاملا متمایز در ایران آغاز گردیده است. امروزه آرد جو دو‌سر یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع آرد‌ های مورد استفاده در صنایع مختلف غذایی و تبدیلی محسوب می‌گردد.

شرکت ایلیا با انجام پروسه بسیار ویژه برای آسیابانی جو دوسر توانست آرد کامل این محصول را با حفظ ارزش غذایی به بازار عرضه کند.

بصورت کلی ارزش غذایی جو دو‌سر به شکل آرد نیز حفظ می شود. بر این اساس آرد جو دو‌سر از نمونه پرمصرف ‌ترین انواع آرد در حوزه ‌های تولیدی است. از جمله استفاده در تولید انواع خمیر، برای استفاده در تولید نان های سبوس‌دار و برای استفاده در تولید ماء الشعیر و … .

با توجه به همه این موارد، امروزه در کشور فروشگاه‌ها و مراکز و نمایندگی ‌های مختلفی، اقدام به عرضه آرد با برند خود به ‌صورت عمده و خرد برای شرکت ‌های پخش و یا خرید جزئی نموده‌اند.

هر کدام از خریداران می‌توانند حضورا به این مراکز مراجعه نموده و خریدی متناسب با حجم مورد نیاز خود با قیمتی استثنایی و معمولا زیر قیمت بازار داشته باشند. در صورت دور بودن مراکز ارائه دهنده، راهکار مناسب برای تامین نیاز، خرید آرد جو به صورت اینترنتی برای تمامی محور های مورد نیاز درکشور می‌باشد.

تمامی صنایع تبدیلی برای خرید آرد جو دو‌سر عمده در کشور می توانند نسبت به خرید باصرفه و رقابتی این محصول بدون واسطه از این مراکز اقدام نمایند. ایلیا با برداشتن گامی مهم در تامین نیاز بسیاری از کارخانه‌جات صنایع تبدیلی در کشور به یکی از معتبر‌ترین مراکز تبدیل گردیده است.

بنابراین کلیه صنایع تبدیلی و کارخانه‌جات وابسته، می‌توانند آرد جو دو‌سر مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمت از مجموعه ایلیا خریداری کنند.

 

جو دوسر

 

قیمت جو دوسر پرک خارجی برای بسته بندی

واردات جو دوسر معمولا از طریق کشور های زیادی صورت می‌گیرد. اما معمولا به دلیل کیفیت بهتر جو‌ دو‌سر قزاقستان و روسیه، واردات از این کشور‌ها صورت میگیرد. دیگر کشور های وارد‌کننده جو‌دوسر کانادا، لهستان، استرالیا و فنلاند می‌باشند.

پر‌کاربرد ‌ترین نوع جو دوسر، جو دو‌سر پرک بوده که غلاف و پوست آن، جدا می شود. انواع جو‌ دو‌سر پرک وارداتی را می‌توان از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپر‌مارکت‌ ها و یا مراکز خرید اینترنتی به‌صورت بسته ‌بندی خریداری نمایید. همچنین در نهایت از تمیزی و سالم بودن خرید خود مطمئن باشید.

این نمونه‌های وارداتی نسبت به نمونه داخلی قیمت بالاتر به دلیل نوسانات ارزی و هزینه‌های حمل بار و گمرک دارند. نکته قابل توجه این است که این محصولات از لحاظ کیفیتی هیچ‌گونه مزیتی نسبت به نمونه داخلی ندارند. فروش عمده جو دوسر پرک وارداتی و ایرانی، در داخل کشور امکان پذیر است.

مراکز و شرکت‌های پخش و توزیع، کارخانه‌جات صنایع غذایی و وابسته به صنعت و … هر کدام می‌توانند حجم مورد ‌نیاز خود را از محصول جو دو‍‌سر بدون محدودیت و با ضمانت سلامت بار و کیفیت محصول از مجموعه ایلیا دریافت کنند.

ارتباط-با-ما

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *