خرید بی واسطه جو دوسر از کارخانه تولیدی

جو دوسر

خرید بی واسطه جو دوسر صبحانه دانیما از کارخانه توسط کدام مرکز صورت می‌گیرد؟

قیمت جو دوسر در بازار ایران تحت تاثیر چه عواملی است؟ قیمت خرید جو دوسر فله از کارخانه تولیدی چه مزیت‌هایی دارد؟ آیا محل‌های فروش جو دوسر پرک درشت و ریز را می‌شناسید؟ تهیه هر کیلو جو دوسر وارداتی از کجا انجام می شود؟ قیمت جو دوسر پرک ایرانی تناژ درجه یک چقدر است؟

قیمت جو دوسر در بازار ایران

برای زندگی سالم و ارگانیک برگ برنده با کسی ‌است که جو دو‌سر را جایگزین مواد‌غذایی بی‌ارزش نماید. بر این اساس یکی از دلایل رواج مصرف جو دو‌سر در بین مصرف‌کنندگان قیمت جو دو‌سر بوده، که در بازار دارای درجه و سطحی بسیار مناسب می‌باشد. قیمت جو دو‌سر در بازار از دیگر غلات (گندم و جو) به دلیل فرایند پوست‌گیری بسیار سخت آن بالاتر می‌باشد. این قیمت در شهر‌های مختلف نیز متغیر است.

اگرچه عوامل متفاوتی بر قیمت نهایی محصول از جمله کیفیت دانه، کشت، شرایط بازار و نوسانات ارز و بازاریابی موثر است. قیمت جو‌ دو‌سر با توجه به شرکت عرضه‌کننده، تنوع بسته‌بندی و سایز آن، عرضه فله و عمده، نمونه داخلی و یا خارجی متفاوت می‌باشد. در بین نمونه‌ های خارجی، جو دو‌سر روسیه قیمت و کیفیت مناسب‌تری نسبت به نمونه‌ های دیگر دارد.

قیمت جو ‌دوسر و انواع محصولات آن را می‌توان علاوه بر بازارهای حضوری و نمایندگی‌های فروش شرکت‌ها به‌صورت غیر‌حضوری و آنلاین از مراکز فروش و فروشگاه معتبر استعلام قیمت نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. در این صورت با حذف واسطه و سایر هزینه‌های سربار، محصول جو دو‌سر با قیمت‌های مناسب‌تری به دست خریدار جزئی و کلی می‌رسد. متقاضیان خرید جو دو‌سر می‌توانند قیمت لحظه‌ای جو دو‌سر را از مجموعه فعال و به‌روز ایلیا از سراسر کشور استعلام نمایند. همچنین بهترین و با‌کیفیت‌ترین محصول را از این مجموعه خریداری نمایند.

جو دوسر

قیمت خرید جو دوسر فله از کارخانه تولیدی

کارخانه تولیدی جو دو‌سر، محصول را در هر وزنی متناسب با نیاز و سلیقه مشتری ارائه می‌دهد. قیمت خرید شرکت توسعه تجارت سبز ایلیا به این دلیل که وارد کننده و تولید کننده جو دوسر در کشور است، بسیار مناسب‌ و متعادل‌تر از قیمت موجود در بازار بوده و بر حسب وزن محاسبه می‌شود. کارخانه‌جات بزرگ تولیدی این قیمت را بر اساس درجه‌بندی و کیفیت محصول، درشتی و ریزی، تمیزی و یا وجود ناخالصی جو دو‌سر و با در‌نظر گرفتن بعد مسافتی، عدم حضور واسطه و تخفیفات ویژه‌ای تعیین می‌کنند.

همچنین خریدار قادر خواهد بود که نمونه محصول را دریافت و کیفیت آن را مورد بررسی قرار دهد. در صورت مسافت طولانی بین کارخانه تولیدی و خریدار ‌می‌توان پروسه خرید را از طریق فروشگاه‌های اینترنتی متعلق به این کارخانه‌ها و نمایندگی‌های آنلاین آن‌ها انجام داد. این کار مزایای زیادی برای خریدار از جمله کاهش سفر‌های بین شهری، دوری از ترافیک و شلوغی، عدم محدودیت زمانی و مکانی و … را به ‌همراه دارد. کارخانه تولیدی مجموعه ایلیا  با فراهم کردن شرایط تامین بلند مدت با قیمت ثابت در حجم تناژ و عمده و بسته بندی مسئله خرید انواع جو دو‌سر فله‌ ای را برای خریداران از اقصی نقاط کشور با قیمتی استثنایی و بکر تسهیل نموده است.

محل فروش جو دوسر پرک درشت و ریز

شرکت توسعه تجارت سبز ایلیا برای اولین بار در کشور ارقام اروپایی و درشت جو دوسر را به ایران وارد و بعد از اصلاح بذر و بومی سازی در سطح هکتارهای بالا کشت نمود. بعد از برداشت جو دوسر محصول به کارخانه منتقل شده و فراوری لازم بر روی آن انجام می شود. جو دوسر تولیدی این شرکت دارای آنالیز های کیفی بسیار بالایی است و به صورت جو دوسر پرک ریز و درشت عرضه می‌شود. جو دوسر پرک ریز برای مصارف خانگی و پرک درشت برای تهیه انواع ترکیب‌های رژیمی مانند گرانولا استفاده می شود.

جو دوسر

قیمت هر کیلو جو دوسر وارداتی

قیمت هر کیلو جو دوسر وارداتی از کشورهای اروپایی، در ایران بسیار بالا می باشد. در کنار قیمت بالا، هزینه‌های مربوط به گمرک و حمل و نقل نیز اضافه خواهد شد. زمانی که بسته بندی‌ها برای عرضه در فروشگاه‌ها وارد بازار می شود، با قیمت‌های گزافی به دست مصرف کننده می‌رسد. در این حال مصرف کننده ناچار است این محصولات را به عنوان کالای لوکس مورد استفاده قرار دهد و سهم کمی را در سفره خانوار خواهد داشت.

جو دوسر وارداتی در صورتی از واردکننده خریداری می‌شود که مقرون به صرف باشد. اما اگر جو دوسر وارداتی به دست واسطه برسد، بعد از چند مرحله به شرکت بسته بندی می‌رسد و هزینه‌ های تمام شده محصول و بسته بسیار بالا خواهد بود. قیمت‌های جو دوسر وارداتی به شکل بسته بندی در حدود کیلویی 55 تا 200 هزار تومان در بازار می باشد. در صورتی که قیمت جو دوسر ایرانی تولیدی این مجموعه بسیار مقرون به صرفه می‌باشد و هزینه‌های واردات این محصول را ندارد.

قیمت جو دوسر پرک ایرانی تناژ درجه یک

خرید جو دو‌سر پرک داخلی در بالاترین تناژ درجه یک، با مجوزهای بهداشتی و آنالیزهای کیفی مورد تایید در این مجموعه انجام می‌پذیرد. البته این موضوع وابسته به این مسئله است که چه مرکزی را برای خرید محصول انتخاب نموده‌اید. بهترین شیوه اخذ قیمت جو دو‌سر پرک ایرانی تناژ درجه یک دریافت از نمایند‌گی‌های معتبر و مجاز و در پایان فصل برداشت است. این مراکز لیست قیمت‌ها را در اینترنت و صفحات مجازی ارائه می‌دهند.

این قیمت بر اساس کیفیت، شرکت عرضه‌کننده و تولید‌کننده، هزینه‌های فرآوری و ارزش‌ افزوده آن متنوع است. البته قیمت تناژ در قیاس با نوع بسته‌بندی و کیلویی قیمت پایین‌تری داشته و مشتری پسند می‌باشد.

شرکت ایلیا بهترین و با کیفیت‌‌ترین جو دوسر پرک تناژ درجه یک را با قیمت شناور، بدون واسطه و مستقیم برای متقاضیان و صاحبان صنایع بزرگ، شرکت‌های بسته‌بندی و پخش  فراهم آورده است.

جو دوسر

خرید بی واسطه جو دوسر صبحانه دانیما از کارخانه

گروه تولیدی تجاری توسعه تجارت سبز ایلیا به‌عنوان یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه جو دو‌سر در کشور، امکان خرید بی‌واسطه جو دوسر صبحانه دانیما از کارخانه را برای همه فراهم نموده است. این محصول تمامی مجوزات بهداشتی و استاندارد های کنترل کیفی را کسب نموده است. خریداران می‌توانند این محصول را به‌صورت بسته‌ بندی، عمده و فله‌ ای از این مجموعه خریداری نمایند. دو نوع ایرانی و وارداتی جو دو‌سر صبحانه دانیما از کارخانه مدرن و با تجهیزات ویژه ایلیا با قیمتی متفاوت و با بهترین کیفیت موجود است.

صاحبان مشاغل بزرگ، صنایع تبدیلی غذایی، بسته‌بندی، پخش و فروش، فروشگاه‎های غلات و مواد غذایی، بیمارستان‌ها و مراکز نگهداری از سالمندان و بیماران سلیاکی می‌توانند انواع محصولات جو دو‌سر را به‌صورت اینترنتی و حضوری از این مجموعه تهیه نمایند.

ارتباط-با-ما

1 دیدگاه

  1. لیلا اکبری

    با سلام به عنوان یک فرهنگی با سی سال سابقه و اعتبار در جهت سلامت کل دانش آموزان میخواهم برای زنگ تفریح دانش آموزان تغذیه‌ای با محصولات شما تهیه کنم .طرح و برنامه کامل دارم .در بخش کلان همکاری نیاز است .درصورت تمایل هماهنگ نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *