مرکز خرید و فروش محصولات جو دوسر ایرانی و وارداتی

جو دوسر

مراکز خرید و فروش معتبر محصولات جو دوسر در ایران کجاست؟ جو دوسر ایرانی وارداتی  چه تفاوت هایی با هم دارند؟ 

در حال حاضر مردم بیشتر به استفاده از محصولات فراسودمند و ارگانیک روی آورده اند. محصولات فراسودمند، محصولاتی هستند که ارزش غذایی بسیار زیادی دارند و نسبت به سایر مواد غذایی معمولی ارزش تغذیه ای آن ها بالاتر است.

مزایای بالا سبب شده تا مردم به این نوع مواد فراسودمند روی آورده و استفاده از آن ها در انواع وعده های غذایی و تنقلات افزایش یابد. یکی از این  غلات فراسودمند جو دوسر است که دارای ارزش غذایی بسیار زیاد است و دارای مواد غذایی و مواد معدنی فراوانی است.

 

جو دوسر

 

تفاوت جو دوسر ایرانی و جو دوسر وارداتی

جو دوسر ایرانی و جو دوسر خارجی و یا وارداتی تفاوت عمده ای باهم ندارند و  تنها تفاوت بین جو دوسر ایرانی و وارداتی در شکل، اندازه و رنگ آن ها است.

از آن جایی که کشت جو دوسر در ایران رواج پیدا کرده، تولید محصولات فراسودمند با استفاده از جو دو سر نیز بسیار گسترش یافته است. از جمله محصولات تولید شده در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • جو دوسر ایرانی
 • جو دوسر وارداتی
 • دانه جو دوسر با پوست
 • دانه جو دسر بدون پوست
 • پرک ریز جو دوسر 
 • پرک درشت جو دوسر 
 • جو دوسر پرک فوری صبحانه
 • بلغور جو دوسر
 • سبوس جو دوسر
 • آرد جو دوسر

این محصولات تولید شده  فقط بخش کوچکی از محصولاتی است که می توان تولید کرد. شما می توانید آن را از مراکز معتبر در شهر خود تهیه کنید. اما در هنگام خرید به داشتن مجوز های بهداشتی و سالم بودن و با کیفیت بودن محصول مورد نظر خود دقت نمایید.

تمامی مجوز های بهداشتی و سلامت از وزارت بهداشت اقدام به خرید و فروش انواع جو دوسر می کنند. شما می توانید جو دوسر را در انواع بسته بندی های متفاوتی از جمله خرد و عمده از شرکت ایلیا تهیه نمایید.

 

جو دوسر

 

فروش جو دوسر پرک وارداتی

در حال حاضر استفاده از پرک جو دوسر در ایران رواج پیدا کرده است. جو دوسر پرک عموماً وارداتی است. شرکت های زیادی شروع به فروش جو دوسر وارداتی کرده اند. در حال حاضر جو دوسر پرک  از آن جایی که از غلات  محسوب می شود به صورت وارداتی در کشور موجود می باشد.

باید دقت کنید که جو دوسر پرک را حتما از شرکت های معتبر و دارای مجوز های بهداشتی خریداری نمایید. از آن‌ جایی که جو دوسر پرک تقریباً کوبیده شده است باید هنگام خرید محصول از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید.

به تضمین قیمت و کیفیت شرکت عرضه کننده جو دوسر پرک توجه  داشته باشید و اگر تمایل به خرید جو دوسر پرک وارداتی دارید می توانید با شرکت ایلیا ارتباط برقرار کنید.

شرکت ایلیا می تواند جو دوسر پرک را هم داخلی و هم وارداتی  با کیفیت عالی به شما عرضه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت تماس حاصل نمایید.

 

جو دوسر

 

کارخانه های خریدار جو دوسر

انواع و اشکال مختلف جو دوسر در محصولات و صنایع متفاوتی کاربرد دارد. از جمله صنایعی که در آن جو دوسر کاربرد دارد می ‌توان به صنایع مواد غذایی و صنایع آرایشی بهداشتی و همچنین موارد زیر اشاره کرد. 

کاربرد های جو دوسر در کشور و صنایع غذایی:

 • شرکت های پخش و بسته بندی
 • تولید جوانه جو دوسر
 • ساخت مکمل های غذای مادر و کودک
 • تولید مکمل های لاغری و چاقی
 • ساخت و تولید مکمل های ورزشکاران
 • تولید نان های سنتی و حجیم رژیمی
 • تولید محصولات آرایشی بهداشتی
 • کارخانه ماکارونی و پاستا
 • کارخانه محصولات آرایشی بهداشتی
 • صنایع لبنی
 • کارخانه بیکری
 • کارخانه تولید شیرینی و شکلات رژیمی

تمامی شرکت ها و کارخانه جات، انواع جو دوسر را در محصولات خود استفاده می کنند. از آن جایی که عمدتا کارخانه ها جو دوسر را به صورت عمده و در حد تناژ مصرف می کنند، شرکت ایلیا می تواند تمامی نیاز های مصرف کنندگان را برطرف کند.

با داشتن تضمین قیمت و کیفیت و داشتن سیب سلامت برای تمام محصولات خود، امکان همکاری بلند مدت را با تمامی کارخانه جات دارد. شرکت ایلیا همچنین می تواند نمونه هایی از محصولات خود را در اختیار کارخانه جات قرار دهد تا بتوانند کیفیت این نمونه ها را بررسی کنند.

 

جو دوسر

 

دانه جو دوسر ایرانی

جو دوسر ایرانی در انواع متفاوتی در بازار عرضه می شود. عموماً دانه جو دوسر به شکل های متفاوت مانند دانه کامل جو دوسر با پوست، دانه بدون پوست، بلغور جو دوسر و جو دوسر پرک ارائه می شود.

اشکال مختلف از دانه جو دوسر ایرانی دارای خواص متفاوتی نیز هستند و همینطور موارد استفاده از آن ها در مواد غذایی نیز متفاوت است. به عنوان مثال جو دوسر پرک دارای بافت نرم است و زمان پخت کم تری نیاز دارد، در حالی که دانه کامل جو دوسر زمان پخت طولانی تری دارد.

بلغور جو دوسر نیز راحت تر و سریع تر پخته  می شود و بیشتر در مواد غذایی مانند فرنی و سوپ استفاده می شود. اما در کل  تمامی اشکال جو دوسر دارای ارزش غذایی بسیار بالا و فراسودمند هستند.

 

جو دوسر

 

خرید جو دوسر پرک کیلویی اوتمیل

جو دوسر پرک از آن جایی که دارای بافت نرم است زمان پخت کم تری را نسبت به انواع دیگر شکل های جو دو سر دارد. از این رو استفاده از جو دوسر پرک در وعده صبحانه و میان وعده ها بسیار مهم و ارزشمند است.

هنگام خرید کیلویی و عمده جو دوسر به قیمت و کیفیت و داشتن مجوز های بهداشتی شرکت عرضه کننده توجه کنید. شرکت ایلیا می تواند جو دوسر پرک یا همان اوتمیل را همراه با تمام مجوزهای بهداشتی در اختیار خریداران قرار دهد.

قیمت جو دوسر پرک فله روسی

از آن جایی که  خواستگاه جو دوسر مناطق مرطوب می باشد، در ایران جو دوسر را به صورت وارداتی مصرف می کنند. جو دوسر را عمدتا از کشور های روسیه و قزاقستان وارد می کنند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که جو دوسر وارداتی که به صورت فله و عمده در اختیار خریداران قرار می گیرد، سالم و با کیفیت باشد. نکته قابل توجه در مورد جو دوسر وارداتی قیمت آن است.

قیمت جو دوسر وارداتی و همین طور تمامی محصولات وارداتی نسبت به نوسانات ارز تغییر می کند و می ‌توان گفت که قیمت جو دوسر وارداتی تغییرات و نوسانات بیشتری را نسبت به جو دوسر داخلی یا ایرانی خواهد داشت. شرکت ایلیا می‌ تواند جو دوسر داخلی و خارجی را برای شما عزیزان تامین کند.

 

جو دوسر

 

خرید عمده جو دوسر پرک انگلیسی

از آن جا که جو دوسر هم به صورت ایرانی و هم وارداتی در دسترس است، خریداران زیادی تمایل به خرید جو دوسر پرک انگلیسی وارداتی دارند. البته که جو دوسر انگلیسی نیز دارای کیفیت بالایی است.

خرید و فروش جو دوسر پرک انگلیسی توسط شرکت های زیادی انجام می شود. شرکت ایلیا می‌ تواند جو دوسر  انگلیسی را به صورت عمده و خرد در اختیار خریداران قرار دهد.

خرید اینترنتی جو دوسر پرک ارگانیک

از آن ‌جایی که جو دوسر فاقد گلوتن است و برای افراد سلیاکی بسیار مناسب است، خرید جو دوسر پرک ارگانیک بسیار ضروری است. جو دوسر پرک در وعده های صبحانه و میان وعده و همین طور در تمامی مواد غذایی می توان استفاده کرد.

شرکت ایلیا می تواند به صورت غیر حضوری و اینترنتی جو دوسر پرک ارگانیک را در اختیار تمامی خریداران قرار دهد. شرکت ایلیا سلامت و کیفیت محصول خود را تضمین می کند. شما می توانید برای مشورت بیشتر با مشاوران شرکت تماس حاصل نمایید.

 

جو دوسر

 

تامین و بسته بندی جو دوسر پرک

همان طور که قبلاً گفته شد جو دوسر دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است. جو دوسر را می توانید در بسته بندی های متفاوت به صورت خرد و عمده همینطور از طریق شرکت ها و کارخانه جات مختلف پیدا کنید.

به دلیل این که جو دوسر پرک دارای بافت نرمی می باشد، بهتر است آت را به صورت بسته بندی خریداری نمایید و از سلامت محصول خود اطمینان کسب کنید.

یکی از دلایل دیگر خریداری بسته بندی جو دوسر پرک به دلیل بهداشتی بودن آن است که مانع از ورود آلودگی ها می شود. خرید و فروش جو دوسر پرک باید از مراکز معتبر صورت پذیرد. شرکت ایلیا می تواند جو دو سر پرک را چه به صورت خرد چه به صورت عمده در اختیار تمامی عزیزان و کارخانه جات تولید و بسته بندی قرار دهد.

ارتباط-با-ما

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *